Slavíte den dětí?

Soutěž byla ukončena dne 1. 6. 2017.
Výherci jsou: Pavla Adamcová, Irena Sekyrová a Markýsek Vomáčková.

Přemýšlíte nad zajímavou a kreativní hračkou pro své děti? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte pro ně ke Dni dětí dřevěnou hračku.

Stačí málo! :) Napište ještě dnes pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  koment: „Den dětí s KPZ“.

V pátek 2. 6. 2017 vylosujeme tři z vás!

Soutěž trvá 1. 6. 2017.

Komentář „Den dětí s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 1. 6. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 1. 6. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 2. 6. 2017 v 16.00 hod.

Soutěž o balíček s kouzly

Svět kouzel a fantazie nepochybně nadchne každé dítě. Soutěžte s námi o balíček dětských knih, stolní hru a přívěšek na klíče od VZP. Stačí odpovědět na pokračování »

Soutěž na Světový den diabetu

Víte, že je dnes Světový den diabetu? Připravili jsme si pro vás ke dnešnímu dni soutěž. Odpovězte na otázku: Až kolik Kč mohou získat diabetici od VZP z fondu prevence? a) 300 Kč, b) pokračování »