Slavíte den dětí?

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 1. 6. 2017.
Výherci jsou: Pavla Adamcová, Irena Sekyrová a Markýsek Vomáčková.

Přemýšlíte nad zajímavou a kreativní hračkou pro své děti? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte pro ně ke Dni dětí dřevěnou hračku.

Stačí málo! :) Napište ještě dnes pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  koment: „Den dětí s KPZ“.

V pátek 2. 6. 2017 vylosujeme tři z vás!

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá 1. 6. 2017.

Komentář „Den dětí s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 1. 6. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 1. 6. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 2. 6. 2017 v 16.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o 50% slevu od Lion Sport

POZOR: Chcete získat kouzelnou kartu s 50% slevou na 1 měsíc na oblečení a doplňky od Lion Sport a doplnit si sportovní výbavu na nadcházející období? Stačí, když pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 knihy od společnosti STOB

Jaro udeřilo v plné síle, za okny svítí slunce a většina z nás stejně jako každý rok řeší, jak být krásnější a zdravější. pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct