Soutěž „Albatros poukázky“

Soutěž byla ukončena dne: 28. 6. 2018
Výherci jsou:
Věra Tománková, Magda Siroginova, Jitka Kratochvílová, Zuzana Kotková, Eva Punčochářová, Monika Štemberová, Zdeněk Zdenda Městský,      Jana Šindlerová, Blanka Šternbergová, Eva Hra-vá.

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 poukázek v hodnotě 200 Kč.

Stačí, když dáte like a do komentáře napíšete, kterého knižního hrdinu máte nejraději a proč.

Zítra vylosujeme deset z vás, které získají poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup.

Soutěž probíhá dne 28. 6. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 28. 6. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 28. 6. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 29. 5. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

2. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 7. 12. 2018  Výherci jsou: Věra Jawda Němcovi (zábal od společnosti Mamavis), Jana Ingrová (kniha od nakladatelství Albatros Media), Jana Resková (kniha od pokračování »

1. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 2. 12. 2018  Výherci jsou: Zdeňka Ochotnická (kniha od STOB), Lenka Glozová (kniha od STOB), Klára Křížová (kniha od STOB), Marcela Pechová (kniha od pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Soutěž byla ukončena dne: 15. 11. 2018  Výherci jsou: Trhlíková, Nikol Šverdíková, Denisa Schönigerová V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.