Soutěž „Den dětí s KPZ“

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 3. 6. 2016.
Výherkyně jsou: Pavlína Vídenská, Jana Hodovalová, Petra Dusbabová.

Kdo s námi slaví Den dětí?

Chtěli byste pro své děti vyhrát knížky od Albatros media a.s.?

Stačí málo!  1. Sdílej 2. Dej like 3. Napiš koment: „Den dětí s KPZ“
V pátek 3. 6. 2016 vylosujeme tři z vás!

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 1. 6. 2016 do 3. 6. 2016.

Komentář „Den dětí s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící 1. sdílí daný soutěžní post, 2. dá like soutěžnímu postu, 3. napíše koment: „Den dětí s KPZ“ pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
  3. Soutěž končí dne 3. 6. 2016 v 10.00 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 6. 6. 2016 ve 14.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

soutěž

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »

soutěž

Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků. Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct