Soutěž ke Dni otců

Soutěž byla ukončena dne 18. 6. 2017.
Výherci jsou: Lucie Diviš Vodičková, Daniela Hegerová a Lucie Dostálová.

I tátové si zaslouží dárek.

Napište nám dne 18. 6. do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ, co byste svému tatínkovi chtěli ke Dni otců vzkázat. V pondělí vylosujeme 3 výherce.

Soutěž se koná dne 18. 6. 2017.

Vzkaz ke dni otců napište pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden vzkaz.
  2. Soutěž končí dne 18. 6. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 19. 6. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o balíček s kouzly

Svět kouzel a fantazie nepochybně nadchne každé dítě. Soutěžte s námi o balíček dětských knih, stolní hru a přívěšek na klíče od VZP. Stačí odpovědět na pokračování »

Soutěž na Světový den diabetu

Víte, že je dnes Světový den diabetu? Připravili jsme si pro vás ke dnešnímu dni soutěž. Odpovězte na otázku: Až kolik Kč mohou získat diabetici od VZP z fondu prevence? a) 300 Kč, b) pokračování »