Soutěž na Světový den diabetu

Soutěž byla ukončena dne 14. 11. 2017. Výhrecem je Jiřina Chadtová.

Víte, že je dnes Světový den diabetu? Připravili jsme si pro vás ke dnešnímu dni soutěž. Odpovězte na otázku: Až kolik Kč mohou získat diabetici od VZP z fondu prevence?

a) 300 Kč, b) 400 Kč, c) 500 Kč

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. Ve středu 15. 11. vylosujeme jednoho výherce, který získá dárkový balíček.

Soutěž probíhá dne 14. 11. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 14. 11. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 11. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

4. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 20. 12. 2018  Výherci jsou: Pepa Válek (dětské chrániče od VZP) , Jaroslava Skokanová (láhev na vodu Adidas od společnosti Lion sport), Jitka Kopuletá (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Adélka

3. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 13. 12. 2018  Výherci jsou: Ivana Michal Kovalík (zábal od společnosti Mamavis), Jan Fouček (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Lucie Plocková (doplněk stravy Multivitamin od Green Swan Pharmaceuticals), Iveta