Soutěž o 10 gymnastických míčů

Soutěž byla ukončena dne 24. 1. 2016.
Výherci jsou: Jan Holý, Aluška Jasenovská, Kateřina Galová, Martina Rybková, Jarmila Žeravíková, Lenka Mrňová, Radim Foltýn, Martina Vodáková, Michal Malaska a Zdeňka Slavíčková.

Hrajte s námi o jeden z deseti gymnastických míčů, který čeká možná právě na vás.

Od ledna můžete získat finanční příspěvky na řadu preventivních aktivit i vaše oblíbené sporty. A my se ptáme… který z příspěvků vás letos nejvíce potěšil? Zubní hygiena, jóga nebo dvojnásobný příspěvek na prvotrimestrální screening? Nebo je to příspěvek na sportovní koníčky vašich dětí? Nebo je jich více? J

Váš názor nás zajímá, napište nám.

Soutěž trvá od 18. 1. 2016 do 24. 1. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 24. 1. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 25. 1. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »