Soutěž o 2 balíčky sportovního vybavení na léto!

Soutěž byla ukončena dne: 28. 6. 2019
Výherci jsou: Jana Vajsarová a Zdeněk Miesler

Soutěž probíhá dne 27. 6. 2019. Ceny do soutěže věnovala Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil Klubu pevného zdraví.

Podmínkou soutěže je členství v Klubu pevného zdraví. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce/rodným číslem. Nejste členem klubu a chtěli byste s námi soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden komentář.
  2. Soutěž končí dne 27. 6. 2019 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 28. 6. 2019 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete zde.

Soutěž o 2 balíčky Ryor kosmetiky

Soutěž byla ukončena dne: 31. 5. 2019  Výherci jsou: Eva Chimincová Králová a Magdalena Koubová Pravidla soutěže: Soutěž probíhá dne 30. 5. 2019. Ceny do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví Ryor. Odpověď uveďte pod soutěžní post na

Soutěž o 3 poukázky GrandOptical v hodnotě 500 Kč

Soutěž byla ukončena dne: 18. 4. 2019  Výherci jsou: Dagmar Jůzlová, Martin Kubelka, Oldřiška Sadilová Dnes vám přinášíme soutěž o 3 poukázky v hodnotě 500 Kč od GrandOptical, partnera Klubu pevného zdraví. Jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí