Soutěž o 3 balíčky pro vaše zdraví!

Soutěž probíhá dne 10. 9. 2019. Ceny do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví – Terezia.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil Klubu pevného zdraví.

Podmínkou soutěže je členství v Klubu pevného zdraví. V případě výhry je soutěžící povinen uvést své údaje pro kontrolu. Nejste členem klubu a chtěli byste s námi soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden komentář.
  2. Soutěž končí dne 10. 9. 2019 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 11. 9. 2019 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 2 balíčky sportovního vybavení na léto!

Soutěž byla ukončena dne: 28. 6. 2019 Výherci jsou: Jana Vajsarová a Zdeněk Miesler Pravidla soutěže: Soutěž probíhá dne 27. 6. 2019. Ceny do soutěže věnovala Všeobecná zdravotní pojišťovna. Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový

Soutěž o 2 balíčky Ryor kosmetiky

Soutěž byla ukončena dne: 31. 5. 2019  Výherci jsou: Eva Chimincová Králová a Magdalena Koubová Pravidla soutěže: Soutěž probíhá dne 30. 5. 2019. Ceny do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví Ryor. Odpověď uveďte pod soutěžní post na