Soutěž o 3 dvojbalení sonických kartáčků Philips Sonicare

Už zítra je VALENTÝN! Dopřejte sobě i své lásce krásně bílé zuby. Máme pro vás soutěž, kde můžete vyhrát hodnotné dary – 3 dvojbalení sonických kartáčků Philips Sonicare. Jedná se o odborníky nejdoporučovanější značku elektrických kartáčků v ČR.

Stačí jen, když splníte následující podmínky: Dejte LIKE tomuto příspěvku a odpovězte na následující otázku: Jak často by se měla vyměňovat hlavice u sonického kartáčku Philips Sonicare pro dosažení nejlepších výsledků?

a) 1 měsíc b) 3 měsíce c) 6 měsíců

Ve čtvrtek 15. 2. 2018 do 16.00 hod. vybereme 3 šťastlivce!

www.klubpevnehozdravi.cz/zdravy-zivotni-styl/#

Soutěž probíhá od 13. 2. do 14. 2. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ od 13. 2. do 14. 2. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.

2. Soutěž končí dne 14. 2. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 2. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY

Již dnes můžete s Klubem pevného zdraví opět soutěžit. Tentokrát o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY. Podpořte svou imunitu v těchto chladných dnech zdraví prospěšnou hlívou pokračování »

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »