Soutěž o 3 dvojbalení sonických kartáčků Philips Sonicare

soutěž

Už zítra je VALENTÝN! Dopřejte sobě i své lásce krásně bílé zuby. Máme pro vás soutěž, kde můžete vyhrát hodnotné dary – 3 dvojbalení sonických kartáčků Philips Sonicare. Jedná se o odborníky nejdoporučovanější značku elektrických kartáčků v ČR.

Stačí jen, když splníte následující podmínky: Dejte LIKE tomuto příspěvku a odpovězte na následující otázku: Jak často by se měla vyměňovat hlavice u sonického kartáčku Philips Sonicare pro dosažení nejlepších výsledků?

a) 1 měsíc b) 3 měsíce c) 6 měsíců

Ve čtvrtek 15. 2. 2018 do 16.00 hod. vybereme 3 šťastlivce!

www.klubpevnehozdravi.cz/zdravy-zivotni-styl/#

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od 13. 2. do 14. 2. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ od 13. 2. do 14. 2. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.

  2. Soutěž končí dne 14. 2. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 2. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY

Již dnes můžete s Klubem pevného zdraví opět soutěžit. Tentokrát o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY. Podpořte svou imunitu v těchto chladných dnech zdraví prospěšnou hlívou pokračování »

soutěž

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

soutěž

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct