Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo vyřešíte záhadu.

Stačí, když dáte like a do komentáře napíšete „Jaká je vaše nejoblíbenější kniha a proč?“

Z vašich odpovědí zítra vylosujeme 3 šťastlivce a ti obdrží knihu od partnera klubu Albatros Media.

Soutěž probíhá dne 12. 4. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 12. 4. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 12. 4. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 4. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 50% slevu od Lion Sport

POZOR: Chcete získat kouzelnou kartu s 50% slevou na 1 měsíc na oblečení a doplňky od Lion Sport a doplnit si sportovní výbavu na nadcházející období? Stačí, když pokračování »

Soutěž o 3 knihy od společnosti STOB

Jaro udeřilo v plné síle, za okny svítí slunce a většina z nás stejně jako každý rok řeší, jak být krásnější a zdravější. pokračování »