Soutěž o 3 polštáře – Snow memory – polštář s paměťovým efektem

Soutěž byla ukončena dne: 8. 7. 2018
Výherci jsou:
Josef Kutil, Barbora Blahova, Michaela Surá.

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme soutěž o tři úžasné polštáře.

Stačí, když dáte like  a do komentáře napíšete, co je podle vás nejdůležitější při výběru polštáře a kde nejraději spíte.

V pondělí vylosujeme tři z vás, kteří obdrží klasický polštář Snow memory od společnosti Prospánek.

Soutěž probíhá ode dne 4. 7. 2018 do 8. 7. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ ode dne 4. 7. 2018 do 8. 7. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 8. 7. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 9. 7. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho pokračování »

Soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean a 2x plyšáka Sparkly

Soutěž byla ukončena dne: 30. 10. 2018  Výherci jsou: Adéla Žohová, Marcela Dolejská, Julie Langerová Soutěž probíhá 30. 10. 2018. Správnou odpověď pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 25. 10. 2018  Výherci jsou: Jana Čížková, Jitka Vošmerová, Míla Pleskač Máme tu pro vás další soutěž, pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.