Soutěž o 3 poukázky Grand Optical v hodnotě 1 000 Kč

Výherci  jsou: Tereza Kohútová, Edita Marešová, Jan Horak

Nová sezóna si žádá nové brýle! Soutěžte s námi o poukázku do Grand Optical v hodnotě 1000 Kč a udělejte si radost novými brýlemi.

Stačí, když dáte like a do komentáře nám napište, kolik brýlí vlastníte a jaký typ byste si rádi za poukázku pořídili?

Tři z vás zítra vylosujeme a obdržíte výherní poukázku v hodnotě 1 000 Kč.

www.klubpevnehozdravi.cz

Soutěž probíhá dne 5. 4. 2018.

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 5. 4. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 5. 4. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 6. 4. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 50% slevu od Lion Sport

POZOR: Chcete získat kouzelnou kartu s 50% slevou na 1 měsíc na oblečení a doplňky od Lion Sport a doplnit si sportovní výbavu na nadcházející období? Stačí, když pokračování »

Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo pokračování »