Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 20. 9. 2018
Výherci jsou: Františka Hrnčířová, Světlana Špačková, Dana Panovcová

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant.

Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete správnou odpověď na otázku: GS Condro Diamant je přípravek který pomáhá v boji proti bolesti čeho?

Svou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 21. 9. 2018 vylosujeme tři šťastné výherce.

Soutěž probíhá 20. 9. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 20. 9. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 21. 9. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 2 balíčky sportovního vybavení na léto!

Soutěž byla ukončena dne: 28. 6. 2019 Výherci jsou: Jana Vajsarová a Zdeněk Miesler Pravidla soutěže: Soutěž probíhá dne 27. 6. 2019. Ceny do soutěže věnovala Všeobecná zdravotní pojišťovna. Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový

Soutěž o 2 balíčky Ryor kosmetiky

Soutěž byla ukončena dne: 31. 5. 2019  Výherci jsou: Eva Chimincová Králová a Magdalena Koubová Pravidla soutěže: Soutěž probíhá dne 30. 5. 2019. Ceny do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví Ryor. Odpověď uveďte pod soutěžní post na