Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 20. 9. 2018
Výherci jsou: Františka Hrnčířová, Světlana Špačková, Dana Panovcová

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant.

Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete správnou odpověď na otázku: GS Condro Diamant je přípravek který pomáhá v boji proti bolesti čeho?

Svou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 21. 9. 2018 vylosujeme tři šťastné výherce.

Soutěž probíhá 20. 9. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 20. 9. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 21. 9. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o poukázky na nákup zboží značky LITEX

Soutěž byla ukončena dne: 25. 1. 2019  Výherci jsou: Ingrid Hanusová, Jana Fejtová, Kateřina Soukupová Pojďme si v těchto mrazivých dnech zlepšit náladu soutěží o poukázky na nákup zboží značky LITEX, a to 1× v hodnotě

4. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 20. 12. 2018  Výherci jsou: Pepa Válek (dětské chrániče od VZP) , Jaroslava Skokanová (láhev na vodu Adidas od společnosti Lion sport), Jitka Kopuletá (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Adélka