Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 25. 10. 2018
Výherci jsou: Jana Čížková, Jitka Vošmerová, Míla Pleskač

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3x doplněk stravy od partnera Green – Swan Pharmaceuticals. Tentokrát o 3x GS Omega 3 Citrus. Stačí, když dáte LIKE a odpovězte na otázku: Jaký olej je v hlavní přísada v GS Omega 3 Citrus?

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 26.10 2018 vylosujeme 3 výherce.

Soutěž probíhá  25.10.2018

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 25. 10. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 26. 10. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho pokračování »

Soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean a 2x plyšáka Sparkly

Soutěž byla ukončena dne: 30. 10. 2018  Výherci jsou: Adéla Žohová, Marcela Dolejská, Julie Langerová Soutěž probíhá 30. 10. 2018. Správnou odpověď pokračování »

Soutěž pro naše budoucí maminky

Soutěž byla ukončena dne: 11. 10. 2018  Výherci jsou: Kateřina Svobodová, Kateřina Jindřichová, Karin Kováčová Tentokrát tu máme soutěž pro budoucí pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.