Soutěž o balíček od GS

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3 dárkové balíčky od partnera Green – Swan Pharmaceuticals. Odpovězte na otázku: Co se skrývá pod latinským názvem Calcium?

a) hořčík, b) vitamín C, c) vápník

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 3. 11. vylosujeme tři výherce.

Soutěž probíhá od 1. 11. do 2. 11. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 2. 11. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 3. 11. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o balíček s kouzly

Svět kouzel a fantazie nepochybně nadchne každé dítě. Soutěžte s námi o balíček dětských knih, stolní hru a přívěšek na klíče od VZP. Stačí odpovědět na pokračování »

Soutěž na Světový den diabetu

Víte, že je dnes Světový den diabetu? Připravili jsme si pro vás ke dnešnímu dni soutěž. Odpovězte na otázku: Až kolik Kč mohou získat diabetici od VZP z fondu prevence? a) 300 Kč, b) pokračování »