Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne 2. 11. 2017.
Výherci  jsou: Klára Pšeničková, Martina Šindelářová a Petra Kohoutová

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3 dárkové balíčky od partnera Green – Swan Pharmaceuticals. Odpovězte na otázku: Co se skrývá pod latinským názvem Calcium?

a) hořčík, b) vitamín C, c) vápník

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 3. 11. vylosujeme tři výherce.

Soutěž probíhá od 1. 11. do 2. 11. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 2. 11. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 3. 11. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 50% slevu od Lion Sport

POZOR: Chcete získat kouzelnou kartu s 50% slevou na 1 měsíc na oblečení a doplňky od Lion Sport a doplnit si sportovní výbavu na nadcházející období? Stačí, když pokračování »

Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo pokračování »