Soutěž o balíček plný překvapení

Soutěž byla ukončena dne 10. 8. 2015.
Výherci jsou: Ivana Čermáková, Míša Vávrová, Míša Hanslíková, Tereza Bezdeková, Taťána Poslušná, Kateřina Kubová, Blanka Orsáková, Renata Obrtelová, John Zet, Jindřiška Kozáková Burešová

Soutěž o balíček plný překvapení

Zajímá vás, jakou výhru jsme pro vás tentokrát připravili? Pokud nám napíšete krátkou báseň, obsahující slova Klub pevného zdraví, radost, pohyb, léto, můžete tento dárek vyhrát. Dva nejoriginálnější komentáře získají balíček plný překvapení.

Překvapte i vy nás

Soutěž trvá od 4. 8. 2015 do 9. 8. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Účast v soutěži jedním soutěžícím je podmíněna jednou odpovědí na danou soutěžní otázku u uvedené soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který odpoví na požadovanou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 9. 8. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 10. 8. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »