Soutěž o balíček pro celou rodinu

Soutěž byla ukončena dne 1. 10. 2015.
Výherkyní se stala paní Veronika Grulichová Tomková.

Celý měsíc soutěžíme o skvělé ceny a i dnes pro vás máme připravenou jednu otázku.

Víte, který sportovec se přihlásil poslední červnový den přeregistračního období k VZP?

Nápovědu naleznete zde: http://www.klubpevnehozdravi.cz/aktuality/klientem-vzp-se-nove-stal-i-petr-koukal/

Stihnete to v září i vy? Šanci máte ještě do 30. 9. 2015!

U VZP můžete získat příspěvek až 2 500 korun na:

• pohybové aktivity
  • snížení nadváhy
  • preventivní vyšetření onemocnění rakovinou
  • preventivní vyšetření Alzheimerovy choroby
  • zdravotní pomůcky pro diabetiky
  • kurzy přípravy k porodu, pomůcky pro kojení
  • očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě, žloutence typu A a B

Nyní i speciální příspěvky na:

Soutěž trvá od 25. 9. 2015 do 30. 9. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu správnou odpověď na danou soutěžní otázku.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který správně odpoví na položenou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 30. 9. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 1. 10. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »