Soutěž o balíček produktů STOB

Soutěž byla ukončena dne 9. 2. 2016.
Výherkyně jsou: Simona Miková, Alice Šavrdová, Michaela Lašútová.

Novoroční předsevzetí vám nevyšlo? Chcete začít znovu a lépe?

Přejete si zhubnout, více se hýbat, zdravěji jíst? Napište nám vaše plány, cíle nebo nové výsledky!

Tři nejzajímavější odpovědi odměníme dárkem!

Víte, že…?

Členové Klubu pevného zdraví mohou u partnera STOB využít 10% slevu  na:

Od VZP můžete získat finanční příspěvek až 500 korun na sestavení jídelníčku od praktického lékaře, obezitologa nebo diabetologa pro snížení nadváhy a obezity.

Soutěž trvá od 3. 2. 2016 do 9. 2. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 9. 2. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 10. 2. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »