Soutěž o balíček produktů TEREZIA COMAPANY s.r.o.

Soutěž byla ukončena dne 11. 4. 2016.
Výhercem je Jarda Věrka Hubkovi.

Slibovali jsme vám soutěž o balíčky vitaminů a doplňků stravy od partnera TEREZIA COMPANY s.r.o. A máme ji tady! :-) Oslavte s námi Světový den zdraví a vyhrávejte.

Jaká nemoc je hlavním tématem letošního ročníku? Napište nám a jednoho z vás v pondělí 11. 4. 2016 vylosujeme.

Soutěž trvá od 7. 4. 2016 do 11. 4. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 11. 4. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 12. 4. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na prvním místě. Proto si nenechte ujít náš dnešní příspěvek o monitorech dechu pro miminka od značky pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »