Soutěž o balíček produktů TEREZIA COMPANY s.r.o.

Soutěž byla ukončena dne 16. 11. 2015.
Výhercem se stal Josef Tomáš.

Díky Klubu pevného zdraví mohou členové KPZ získat u partnera TEREZIA COMPANY s.r.o. slevu 15 % na vitaminy a přírodní doplňky stravy.

Chcete vyhrát doplňky stravy HEMO PLUS a HLÍVA ÚSTŘIČNÁ?

Tipněte si, kolik vitaminu C obsahují tyto dvě balení, a výhra může být vaše!

Do soutěže se soutěžící zapojí tak, že v termínu od 11. 11. 2015 do 16. 11. 2015 zašle svůj tip do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který bude svým tipem nejblíže k požadované odpovědi, vyhrává. Soutěž končí dne 16. 11. 2015 v 23.59 hod.
  3. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději do 18. 11. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »