Soutěž o balíček produktů TEREZIA COMPANY s.r.o.

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 16. 11. 2015.
Výhercem se stal Josef Tomáš.

Díky Klubu pevného zdraví mohou členové KPZ získat u partnera TEREZIA COMPANY s.r.o. slevu 15 % na vitaminy a přírodní doplňky stravy.

Chcete vyhrát doplňky stravy HEMO PLUS a HLÍVA ÚSTŘIČNÁ?

Tipněte si, kolik vitaminu C obsahují tyto dvě balení, a výhra může být vaše!

 

Pravidla soutěže:

Do soutěže se soutěžící zapojí tak, že v termínu od 11. 11. 2015 do 16. 11. 2015 zašle svůj tip do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který bude svým tipem nejblíže k požadované odpovědi, vyhrává. Soutěž končí dne 16. 11. 2015 v 23.59 hod.
  3. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději do 18. 11. 2015 ve 14.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

soutěž

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 polštáře – Snow memory – polštář s paměťovým efektem

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme soutěž o tři úžasné pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct