Soutěž o balíček vitamínů Rakytníček

soutěž

Soutěž byla ukončena dne: 3. 6. 2018 
Výherci jsou: Petra Korbelíková, Eva Plháková, Markéta Boros

Děti znamenají naši budoucnost a je tedy důležité jim dávat naši lásku a pečovat o jejich blaho. A právě 1. červen je den, ve kterém si toto připomínáme.

Soutěžte s námi o balíček vitamínů Rakytníček od našeho partnera Terezia Company. Stačí, když do komentáře napíšete, jak slavíte Mezinárodní den dětí.

Z vašich odpovědí v pondělí vylosujeme 3 šťastlivce a ti obdrží balíček vitamínů Rakytníček.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá ve dnech 1.–3. 6. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ ve dnech 1.–3. 6. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 3. 6. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 4. 6. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž „Chcí jíst lépe – online jídelníček“

Chcete zhubnout a stále se vám to nedaří? Společnost Chci jíst lépe vám pomůže k vysněnému cíli. Nechte si vytvořit jídelníček od nutričních specialistů. pokračování »

soutěž

Soutěž o elektrické kartáčky Philips Sonicare

Soutěž byla ukončena dne: 14. 6. 2018  Výherci jsou: Michaela Kubíčková, Ivana Pavlíčková, Lucie Marhoulova, Jana Renner Nedávno jsme přidávali články o pokračování »

soutěž

Soutěž „Detoa“

Soutěž byla ukončena dne: 6. 6. 2018  Výherci jsou: Marketa Vacková, Tereza Cízová, Nováková Zuzana, Leona Štanclová, Jarča Hroznová Dnes vám pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct