Soutěž o cyklolékárničku

Soutěž byla ukončena dne 25. 9. 2015.
Výherkyní se stala paní Nikola Kašparová.

VZP odstartovala projekt, který je zaměřen na prevenci úrazů a nehod u dětí a mladistvých.

Projekt je realizován ve spolupráci s hendikepovanými pracovníky VZP ČR, kteří od 1. 9. 2015 navštěvují základní školy a snaží se dětem problematiku úrazů přiblížit, upozornit je na rizikovost určitých životních situací a naučit je, jak lze vhodnými preventivními opatřeními tato rizika omezit na minimum.

Víte, o jaký projekt se jedná?

Nápovědu naleznete zde: www.vzpoura-urazum.cz

Pět z vás odměníme praktickou cyklolékárničkou

Soutěž trvá od 21. 9. 2015 do 24. 9. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu správnou odpověď na danou soutěžní otázku.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který správně odpoví na položenou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 24. 9. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 25. 9. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »