Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěžte s námi o sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ nebo o tričko s hračkou. Otázka zní: Kolik stěrů vykoná sonický kartáček Philips Sonicare za 1 minutu?

a) 11 000, b) 21 000, c) 31 000

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 13. 10. vylosujeme jednoho výherce hlavní ceny a 4 další výherce, které odměníme tričkem a hračkou.

Soutěž probíhá od 11. 10. do 12. 10. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 12. 10. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 10. 2017 v 16.00 hod.

Malou nápovědu naleznete zde.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o dětské hračky Malvík

Soutěž byla ukončena dne 4. 10. 2017. Výherci jsou:Daniela Králová, Tereza Slavíková, Nikola Martincová a Veronika Baláková.   Myslíme i na ty pokračování »

Soutěž o dárkový balíček

Soutěž byla ukončena dne 21. 9. 2017. Výherci jsou:Veronika Žáčková Hájková, Zuzka Uhrová a Karla Lierová. Ve čtvrtek je mezinárodní den Alzheimerovy choroby. pokračování »