Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěž byla ukončena dne 19. 7. 2017.
Výherci jsou: Martina Škrétová, Evik Honek, Marek Vrátný, Lucie Šašková, Eva Václavíková

POZOR POZOR, je tu SOUTĚŽ!
Otázka zní: Kolik zubů má mít zdravý dospělý člověk?
a) 30, b) 26, c) 32

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
Ve čtvrtek 20. 7. vylosujeme 5 výherců, kteří získají dárek od PHILIPS Sonicare.

Soutěž trvá od 18. 7. do 19. 7. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 19. 7. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 19. 7. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 20. 7. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž ke Dni otců

Soutěž byla ukončena dne 18. 6. 2017. Výherci jsou: Lucie Diviš Vodičková, Daniela Hegerová a Lucie Dostálová. I tátové si zaslouží pokračování »

Slavíte den dětí?

Soutěž byla ukončena dne 1. 6. 2017. Výherci jsou: Pavla Adamcová, Irena Sekyrová a Markýsek Vomáčková. Přemýšlíte nad zajímavou a kreativní pokračování »

Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017. Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková. Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.