Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěž byla ukončena dne 19. 7. 2017.
Výherci jsou: Martina Škrétová, Evik Honek, Marek Vrátný, Lucie Šašková, Eva Václavíková

POZOR POZOR, je tu SOUTĚŽ!
Otázka zní: Kolik zubů má mít zdravý dospělý člověk?
a) 30, b) 26, c) 32

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
Ve čtvrtek 20. 7. vylosujeme 5 výherců, kteří získají dárek od PHILIPS Sonicare.

Soutěž trvá od 18. 7. do 19. 7. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 19. 7. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 19. 7. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 20. 7. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na prvním místě. Proto si nenechte ujít náš dnešní příspěvek o monitorech dechu pro miminka od značky pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »