Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěž byla ukončena dne 19. 7. 2017.
Výherci jsou: Martina Škrétová, Evik Honek, Marek Vrátný, Lucie Šašková, Eva Václavíková

POZOR POZOR, je tu SOUTĚŽ!
Otázka zní: Kolik zubů má mít zdravý dospělý člověk?
a) 30, b) 26, c) 32

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
Ve čtvrtek 20. 7. vylosujeme 5 výherců, kteří získají dárek od PHILIPS Sonicare.

Soutěž trvá od 18. 7. do 19. 7. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 19. 7. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 19. 7. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 20. 7. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »