Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017.
Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková.

Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že nejdůležitější žena v životě je maminka?

Nezapomeňte jí to říct, nebo ještě lépe… vyhrajte pro ni dárek od VZP. Napište své mamince přání pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ nebo pošlete společnou fotku a výhra může být právě vaše. V pondělí vylosujeme 3 výherce.

Soutěž trvá od 13. 5. 2017 do 14. 5. 2017.

Přání pro maminku nebo společnou fotografii zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 14. 5. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jedno přání/fotografii.
  2. Soutěž končí dne 14. 5. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 5. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž Velikonoce s KPZ

Soutěž byla ukončena dne 12. 4. 2017. Výherci jsou: Lenka Tománková, Tonda Pavelek, Mája Štenclová, Barbora Procházková a Tereza Ulbrichová. POZOR POZOR, je tu pokračování »

Soutěž „První jarní den s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 21. 3. 2017. Výherkyní je paní Lenka Jelínková. Oslavte s námi první jarní den a potěšte sebe i někoho jiného balíčkem pokračování »

Soutěž „Valentýn s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 14. 2. 2017. Výherkyní je paní Kateřina Kozáková. Slavíte Valentýna? Chtěli byste pro sebe a někoho blízkého vyhrát knihu Láska pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.