Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017.
Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková.

Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že nejdůležitější žena v životě je maminka?

Nezapomeňte jí to říct, nebo ještě lépe… vyhrajte pro ni dárek od VZP. Napište své mamince přání pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ nebo pošlete společnou fotku a výhra může být právě vaše. V pondělí vylosujeme 3 výherce.

Soutěž trvá od 13. 5. 2017 do 14. 5. 2017.

Přání pro maminku nebo společnou fotografii zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 14. 5. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jedno přání/fotografii.
  2. Soutěž končí dne 14. 5. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 5. 2017 v 16.00 hod.

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěžte s námi o sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ nebo o tričko s hračkou. Otázka zní: Kolik stěrů vykoná sonický kartáček Philips Sonicare za 1 minutu? a) 11 000, b) pokračování »

Soutěž o dětské hračky Malvík

Soutěž byla ukončena dne 4. 10. 2017. Výherci jsou:Daniela Králová, Tereza Slavíková, Nikola Martincová a Veronika Baláková.   Myslíme i na ty pokračování »