Soutěž o dárkový balíček produktů Country Life, s.r.o.

Soutěž byla ukončena dne 16. 10. 2015.
Výherkyní se stala paní Zdeňka Krouliková.

Diskutujte s námi na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví a vyhrávejte skvělé ceny.

Máte nějaký speciální recept ze sezónní zeleniny či ovoce, který vás udrží v kondici i v podzimním sychravém počasí? Napište nám a vyhrajte balíček BIO produktů.

Věděli jste, že:

• členové KPZ mohou uplatnit v e-shopu Country Life, s.r.o. slevu 10 %,
  • můžete vybírat z širokého sortimentu biopotravin a výrobků zdravé stravy, včetně biopečiva z  vlastní pekárny, bioovoce a biozeleniny?

Soutěž trvá od 12. 10. 2015 do 16. 10. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který odpoví na položenou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 16. 10. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 17. 10. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »