Soutěž o Deník maminky na mateřské od Albatros Media a.s.

Soutěž byla ukončena dne 20. 7. 2015.
Výherkyní se stala paní Zdeňka Kudelková

Šťastných maminek v Klubu pevného zdraví přibývá. Proto jsme pro ně připravili soutěž!

Hledáme nejčastější jména našich malých fanoušků. Jaké jméno jste si pro svou ratolest vybrala právě vy?

Soutěž trvá od 11. 7. 2015 do 19. 7. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Účast v soutěži jedním soutěžícím je podmíněna jednou odpovědí na danou soutěžní otázku u uvedené soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který odpoví na požadovanou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 19. 7. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 20. 7. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »