Soutěž o dětské hračky Malvík

Soutěž byla ukončena dne 4. 10. 2017.
Výherci jsou:Daniela Králová, Tereza Slavíková, Nikola Martincová a Veronika Baláková.

Myslíme i na ty nejmenší, proto je zde SOUTĚŽ o dětské hračky. Odpovězte na otázku: Kde kromě e-shopu malvik.cz můžete uplatnit slevu 5 %?

a) v prodejně v Hostivicích, b) v prodejně v Brně, c) v prodejně v Plzni

Správnou odpověď uveďte 4. 10. 2017 do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. Ve čtvrtek 5. 10. vylosujeme 4 výherce, kteří získají po jedné hračce.

Soutěž probíhá dne 4. 10. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 4. 10. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 4. 10. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 5. 10. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěžte s námi o sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ nebo o tričko s hračkou. Otázka zní: Kolik stěrů vykoná sonický kartáček Philips Sonicare za 1 minutu? a) 11 000, b) pokračování »

Soutěž o dárkový balíček

Soutěž byla ukončena dne 21. 9. 2017. Výherci jsou:Veronika Žáčková Hájková, Zuzka Uhrová a Karla Lierová. Ve čtvrtek je mezinárodní den Alzheimerovy choroby. pokračování »