Soutěž o dětské knížky od Albatros Media a.s.

Soutěž byla ukončena dne 3. 2. 2015.
Výherci jsou: Lucka Vičanová a Hana Kaďousová.

Soutěž o dětské knížky od Albatros Media a.s.

Myslíme i na malé školáky. Vyhrajte pro ně dětské knížky od partnera Albatros Media a.s. a odměňte je za vysvědčení.

Tipněte si, kolika dětem VZP přispěla na jejich oblíbený sport v minulém roce. Nejpřesnější tip vyhrává!

A pokud nám navíc napíšete, který sport mají vaše děti nejraději, možná právě vás odměníme drobným dárkem navíc. :-)

Těšíme se na vaše odpovědi!

Využijte:

Více informací na: http://www.klubpevnehozdravi.cz/deti/

Soutěž trvá od 27. 1. 2016 do 2. 2. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který bude svým tipem nejblíže k požadované odpovědi, vyhrává.
  3. Soutěž končí dne 2. 2. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 3. 2. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »