Soutěž o dětské knížky od Albatros Media a.s.

Soutěž byla ukončena dne 6. 11. 2015.
Výherci jsou: Alena Dobrovská a Lenka Mihalová.

Hrajte s námi o dětské knihy Přátelství nade vše a Divocí koně. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku jako první a štěstí se usměje právě na vás.

Napište nám autora těchto dětských knih a potěšte své nejmenší.

Věděli jste, že:

• členové KPZ mohou získat v e-shopu Albatros Media a.s. slevu 25 %,
  • lze vybírat z více než 4 000 knih,
  • navíc ke každému nákupu nad 1 000 Kč je poštovné a knižní dárek zdarma?

Soutěž trvá od 3. 11. 2015 do 5. 11. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který správně odpoví na položenou otázku jako první a splňuje podmínky soutěže, vyhrává.
  3. Soutěž končí dne 5. 11. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 6. 11. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »