Soutěž o doplňky stravy HEMO PLUS

Soutěž byla ukončena dne 21. 9. 2015.
Výherkyní se stala paní Radka Smolová.

Soutěž o doplňky stravy HEMO PLUS

Klub pevného zdraví vám přináší vždy něco navíc! Skvělé soutěže, zajímavé slevy a řadu finančních příspěvků pro celou rodinu. I teď můžete získat příspěvek na prevenci až 2 500 korun i speciální příspěvky na očkování!

Soutěžní otázka pro dnešní den:

Víte, kdy nejpozději musíte podat přihlášku, pokud jste se rozhodli přestoupit k VZP od 1. 1. 2016?

Nápovědu naleznete zde: http://www.klubpevnehozdravi.cz/aktuality/nove-muzete-zmenit-pojistovnu-do-konce-zari/

Pro výherce jsou připraveny doplňky stravy od partnera KPZ TEREZIA COMPANY s.r.o.

Soutěž trvá od 18. 9. 2015 do 20. 9. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu správnou odpověď na danou soutěžní otázku.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který správně odpoví na položenou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 20. 9. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 21. 9. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »