Soutěž o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY

soutěž

Již dnes můžete s Klubem pevného zdraví opět soutěžit. Tentokrát o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY. Podpořte svou imunitu v těchto chladných dnech zdraví prospěšnou hlívou ústřičnou nebo houbami REISHI.

Stačí jen, když splníte následující podmínky: Dejte LIKE tomuto příspěvku a do komentáře napište, jakou slevu poskytuje Klub pevného zdraví na produkty od TEREZIA COMPANY?

a) 15 % b) 10 % c) 12 %

V pátek 23. 2. 2018 do 16 hod. vybereme 3 šťastlivce!

https://www.klubpevnehozdravi.cz/zdravy-zivotni-styl/…

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá dne 22. 2.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 22. 2.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 22. 2. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 23. 2. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

 


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o láhev na vodu pro vás a vašeho kamaráda

Voda představuje jednu ze základních složek na Zemi a je všude kolem nás: v řekách, mořích a oceánech, ve vzduchu, v rostlinách, ale i naše tělo je z velké pokračování »

soutěž

Soutěž o 5 dřevěných hraček od Detoa

Znáte našeho partnera DETOA Albrechtice? Věděli jste, že společnost Detoa byla založena Johannem Schowankem před více než 100 lety a je jedním z posledních výrobců dřevěných hraček pokračování »

soutěž

Soutěž o kosmetiku RYOR

Mezinárodní den žen! Zpříjemněte si dnešní den a udělejte radost sobě či někomu blízkému exkluzivním balíčkem přírodní kosmetiky RYOR. Stačí jen, pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct