Soutěž o dřevěné pexeso od Detoa Albrechtice s. r. o.

Soutěž byla ukončena dne 29. 1. 2017.
Výherkyní je paní Michaela Ječmenová.

Hrajete rádi společenské hry se svými ratolestmi? Soutěžte s námi o dřevěné pexeso. Stačí odpovědět na tuto otázku:

Jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Detoa Albrechtice s.r.o.?

A) 5 %

B) 10 %

C) 15 %

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

Soutěž trvá od 26. 1. 2017 do 29. 1. 2017.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  2. Soutěž končí dne 29. 1. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 30. 1. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »