Soutěž o dřevěné pexeso od Detoa Albrechtice s. r. o.

Soutěž byla ukončena dne 29. 1. 2017.
Výherkyní je paní Michaela Ječmenová.

Hrajete rádi společenské hry se svými ratolestmi? Soutěžte s námi o dřevěné pexeso. Stačí odpovědět na tuto otázku:

Jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Detoa Albrechtice s.r.o.?

A) 5 %

B) 10 %

C) 15 %

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

Soutěž trvá od 26. 1. 2017 do 29. 1. 2017.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  2. Soutěž končí dne 29. 1. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 30. 1. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »