Soutěž o dva fitness diáře od Contours

Soutěž byla ukončena dne: 17. 1. 2020
Výherci jsou: Klára Chmelová, Lucie Vájová

Máme tu další rok a s ním i nové plány a předsevzetí. Pojďte si je s námi společně zaznamenávat krok po kroku do fitness diáře, který do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví – Contours.

Soutěž o dva fitness diáře od Contours

Soutěž probíhá od 16. 1. 2020 do 23.59 hod. Ceny do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví: Contours.

Soutěžní otázka: „Jaké jsou vaše plány, sny a cíle do roku 2020 a jak se vám je zatím daří plnit?“

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ 16. 1. 2020 do 23.59 hod.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí 16. 1. 2020 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 17. 1. 2020 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách

soutez mami tipni to

Soutěž o knihy MAMI, TÍPNI TO!

Soutěž byla ukončena dne: 2. 3. 2020 Výherci jsou: Míša Bucková, Gábi Tschiedelová Co dělat v takovém počasí, které aktuálně venku panuje? No přeci zalézt si s knihou pod deku a relaxovat! Připravili jsme pro vás soutěž o 3 knihy,

soutez 3 knihy

Soutěž o tři knihy

Soutěž byla ukončena dne: 13. 2. 2020 Výherci jsou: Zdenka Krouliková, Marcela Zdešková, Michaela Kiapešová Co dělat v takovém počasí, které aktuálně venku panuje? No přeci zalézt si s knihou pod deku a relaxovat! Připravili jsme pro vás