Soutěž o gymnastický míč

Soutěž byla ukončena dne 12. 10. 2015.
Výherci jsou: Julie Havlíková, Dana Fojtíková, Katka Kohoutová, Bára Kočandrlová, Jana Rejmanová, Katka Kapičková, Gabriela Koželuhová, Tereza Rennerová, Kateřina Veselá, Vlasta Spáčilová, Veronika Brázdilová, Petra Trepešová, Milan Hrubý, Nikol Pa, Martina Mesárošová.

Soutěžte s námi na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví a vyhrávejte skvělé ceny.

USMĚJTE SE A VYHRAJTE!

….protože úsměvů není nikdy dost…připojte se s námi k oslavě Mezinárodního dne úsměvu! Usmějte se na nás, zašlete foto a vyhrajte! Pro tři z vás máme připravený gymnastický míč.

Věděli jste, že:

• do úsměvu zapojujete 17 svalů a při smíchu jich zapojíte až 80,
  • úsměv odbourává nervozitu,
  • úsměv zlepšuje náladu,
  • smíchem, který trvá od 10 do 15 minut, spálíte až 40 kalorií,
  • při smíchu se srdeční frekvence zrychlí o 10 až 20 procent?

Soutěž trvá od 5. 10.  do 11. 10. 2015.

Fotografii zašlete do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu fotografii k danému soutěžnímu postu.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který zašle fotografii k danému soutěžnímu postu, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 11. 10. 2015 ve 23.59 hodin. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději do 14 hodin dne 12. 10. 2015.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »