Soutěž o knihu Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí od partnera STOB

Soutěž byla ukončena dne 31. 8. 2015.
Výherci jsou: Jitka Vošmerová a Kateřina Haboňová.

Kolik kilogramů dolů je potřeba k vaší plné spokojenosti? Jelikož neexistuje pouze jedna správná odpověď, očekáváme více než jen číslo.;-)Dvě nejsympatičtější odpovědi odměníme praktickou knihou.

Soutěž trvá od 24. 8. 2015 do 30. 8. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Účast v soutěži jedním soutěžícím je podmíněna jednou odpovědí na danou soutěžní otázku u uvedené soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který odpoví na požadovanou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 30. 8. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 1. 9. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na prvním místě. Proto si nenechte ujít náš dnešní příspěvek o monitorech dechu pro miminka od značky pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »