Soutěž o kosmetickou sadu!

Soutěž byla ukončena dne 14. 7. 2015.
Výherci jsou: Lucie Křížová, Šárka Baťková, Lukáš Reinberger, Jitule Štěpánová, Michal Čechura.

Soutěž o kosmetickou sadu!

Máte své oblíbené místo nebo destinaci, kam se rádi vracíte nebo kam se toužíte podívat? Podělte se o ně s námi! Pět z vás odměníme kosmetickou sadou.

Soutěž trvá od 7. 7. 2015 do 13. 7. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Účast v soutěži jedním soutěžícím je podmíněna jednou odpovědí na danou soutěžní otázku u uvedené soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který odpoví na požadovanou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 13. 7. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 14. 7. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž od VZPoura úrazům

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3x dárkové balíčky od našeho programu VZPoura úrazům. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Soutěž o rakytníkový krém od TEREZIA COMPANY

Partner Klubu pevného zdraví TEREZIA COMPANY nenabízí jen doplňky stravy, ale také kosmetické přípravky na bázi přírodních ingrediencí. Vy dnes můžete pokračování »

Soutěž o sportovní batoh od VZP

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o sportovní batoh od VZP. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete odpověď na soutěžní pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.