Soutěž o kosmetickou sadu!

Soutěž byla ukončena dne 14. 7. 2015.
Výherci jsou: Lucie Křížová, Šárka Baťková, Lukáš Reinberger, Jitule Štěpánová, Michal Čechura.

Soutěž o kosmetickou sadu!

Máte své oblíbené místo nebo destinaci, kam se rádi vracíte nebo kam se toužíte podívat? Podělte se o ně s námi! Pět z vás odměníme kosmetickou sadou.

Soutěž trvá od 7. 7. 2015 do 13. 7. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Účast v soutěži jedním soutěžícím je podmíněna jednou odpovědí na danou soutěžní otázku u uvedené soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který odpoví na požadovanou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 13. 7. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 14. 7. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho pokračování »

Soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean a 2x plyšáka Sparkly

Soutěž byla ukončena dne: 30. 10. 2018  Výherci jsou: Adéla Žohová, Marcela Dolejská, Julie Langerová Soutěž probíhá 30. 10. 2018. Správnou odpověď pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 25. 10. 2018  Výherci jsou: Jana Čížková, Jitka Vošmerová, Míla Pleskač Máme tu pro vás další soutěž, pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.