Soutěž o kosmetický balíček RYOR

soutěž

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková

Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho národních i mezinárodních ocenění. Produkty vyváží do více než 20ti zemí světa. V ceně je krásný cestovní balíček a emulze k redukci tuku a celulitidy.

Stačí, když odpovíte na následující otázku, ze které země značka RYOR pochází?

a) Česká republika b) Francie c) Itálie

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  od 11. 1. 2018 do pátku 12. 1. 2018. Výherce vylosujeme v pondělí 15. 1. 2018. Vylosujeme 2 výherce.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od 11. 1. 2018 do 12. 1. 2018

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ od 11. 1. 2018 do 12. 1. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 12. 1. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 1. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

soutěž

Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků. Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. pokračování »

soutěž

Soutěž o dětské dřevěné hračky

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3 dřevěné hračky. Odpovězte na otázku: Jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Detoa Albrechtice pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct