Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková

Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho národních i mezinárodních ocenění. Produkty vyváží do více než 20ti zemí světa. V ceně je krásný cestovní balíček a emulze k redukci tuku a celulitidy.

Stačí, když odpovíte na následující otázku, ze které země značka RYOR pochází?

a) Česká republika b) Francie c) Itálie

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  od 11. 1. 2018 do pátku 12. 1. 2018. Výherce vylosujeme v pondělí 15. 1. 2018. Vylosujeme 2 výherce.

Soutěž probíhá od 11. 1. 2018 do 12. 1. 2018

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ od 11. 1. 2018 do 12. 1. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 12. 1. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 1. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »