Soutěž o kosmetiku RYOR

soutěž

Mezinárodní den žen! Zpříjemněte si dnešní den a udělejte radost sobě či někomu blízkému exkluzivním balíčkem přírodní kosmetiky RYOR.

Stačí jen, když splníte následující podmínky: Dejte LIKE tomuto příspěvku, staňte se naším fanouškem, pokud ještě nejste, a odpovězte dnes na následující soutěžní otázku: Která žena je ve vašem životě nejdůležitější a proč?

V pátek 9. 3. 2018 do 16.00 hod. vylosujeme 3 šťastlivce a ti budou odměněni balíčkem přírodní kosmetiky RYOR.

https://www.klubpevnehozdravi.cz/ostatni-partneri/#ryor

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá dne 8. 3. 2018.

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 8. 3. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 8. 3. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 9. 3. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o láhev na vodu pro vás a vašeho kamaráda

Voda představuje jednu ze základních složek na Zemi a je všude kolem nás: v řekách, mořích a oceánech, ve vzduchu, v rostlinách, ale i naše tělo je z velké pokračování »

soutěž

Soutěž o 5 dřevěných hraček od Detoa

Znáte našeho partnera DETOA Albrechtice? Věděli jste, že společnost Detoa byla založena Johannem Schowankem před více než 100 lety a je jedním z posledních výrobců dřevěných hraček pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 poukázky na 1 měsíc cvičení ve fitness Contours ZDARMA

Pro všechny ženy či dívky máme dneska soutěž! I když to podle teplot venku tak nevypadá, pomalu, ale jistě, se nám blíží letní dny. Pokud si nejste jisté svou fyzičkou, pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct