Soutěž o multivitaminové pastilky od Terezia Company s.r.o.

Soutěž byla ukončena dne 27. 7. 2015.
Výhercem se stala paní Veronika Rothbauer.

Čím hezčí počasí, tím více času stráveného s vašimi dětmi venku! Přibalte si s sebou na výlety mlsání bez výčitek.

Napište nám alespoň tři další produkty, které můžete díky Klubu pevného zdraví zakoupit u Terezia Company s.r.o. se slevou 15 %.

Jaká výhra čeká pro jednoho z vás?

Multivitaminové pastilky od Terezia Company s.r.o

Soutěž trvá od 17. 7. 2015 do 26. 7. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Účast v soutěži jedním soutěžícím je podmíněna jednou odpovědí na danou soutěžní otázku u uvedené soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který správně odpoví na požadovanou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 26. 7. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 27. 7. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na prvním místě. Proto si nenechte ujít náš dnešní příspěvek o monitorech dechu pro miminka od značky pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »