Soutěž o originální hračku podle vlastní předlohy

Soutěž byla ukončena dne 7. 9. 2015.
Výherci jsou: Ludmila Bebejová, Jaroslava Fricová, Blanka Orsáková.

Zapojte své děti do naší soutěže o dárkový certifikát na bezplatné vyrobení originální hračky dle vlastní předlohy a další skvělé ceny od našich smluvních partnerů.

1. Nakresli svou oblíbenou postavičku nebo zvířátko.
  2. Zašli e-mailem k nám do redakce.
  3. Získej nejvíc hlasů.

Fantazii a technice se meze nekladou.

Pastelky, fixy, barvičky do ruky a hurá do kreslení! Už teď se těšíme na obrázky!

1.CENA 2.CENA 3.CENA

Partneři soutěže:

Soutěž trvá od 1. 9. 2015 do 6. 9. 2015.

Do soutěže se zapojíte tak, že v termínu od 1. 9. do 3. 9. 2015 zašlete fotografii, naskenovaný obrázek výtvoru vašeho dítěte na e-mailovou adresu soutez@klubpevnehozdravi.cz a do předmětu zprávy uvedete název soutěže: Soutěž o originální hračku podle vlastní předlohy

Každý soutěžící (zákonný zástupce) může přihlásit jen jednu fotografii výtvoru svého dítěte.

1.V případě výhry je soutěžící (zákonný zástupce) povinen prokázat se číslem pojištěnce.

Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev?

Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

2.Prvních deset došlých fotografií, které budou splňovat téma i požadované podmínky, odměníme drobným dárkem.

3.Všechny došlé fotografie zveřejníme dne 4. 9. 2015 na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví, kde o vítězi rozhodnete svými hlasy (lajky).

4.Hlasovat můžete od 4. 9. 2015 do 6. 9. 2015. Tři soutěžní fotografie, které obdrží nejvíce vašich hlasů, získají hlavní výhry.

5.Vítěze vyhlásíme 7. 9. 2015 zde na stránkách Klubu pevného zdraví a na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví.

6.Do soutěže se mohou zapojit děti ve věku od 5 do 13 let.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »