Soutěž o plavky zdarma

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 17. 8. 2015.
Výhercem se stal pan Libor Máčalík.

Klub pevného zdraví vám nabízí stálé výhody i slevy u celé řady smluvních partnerů. Tipněte si, od jakého data máme pro členy klubu slevu 15% u partnera LITEX. Své tipy můžete zasílat až do 16. 8. 2015 do 23:59 hod ve tvaru datum a rok.

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 10. 8. 2015 do 16. 8. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Do soutěže se soutěžící zapojí tak, že v uvedeném termínu zašle svůj tip do komentáře pod soutěžní otázku ve tvaru datum a rok.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který bude svým tipem nejblíže k požadované odpovědi, vyhrává.
  3. Soutěž končí dne 16. 8. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 17. 8. 2015 ve 14.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

soutěž

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »

soutěž

Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků. Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct