Soutěž o plavky zdarma

Soutěž byla ukončena dne 17. 8. 2015.
Výhercem se stal pan Libor Máčalík.

Klub pevného zdraví vám nabízí stálé výhody i slevy u celé řady smluvních partnerů. Tipněte si, od jakého data máme pro členy klubu slevu 15% u partnera LITEX. Své tipy můžete zasílat až do 16. 8. 2015 do 23:59 hod ve tvaru datum a rok.

Soutěž trvá od 10. 8. 2015 do 16. 8. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Do soutěže se soutěžící zapojí tak, že v uvedeném termínu zašle svůj tip do komentáře pod soutěžní otázku ve tvaru datum a rok.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který bude svým tipem nejblíže k požadované odpovědi, vyhrává.
  3. Soutěž končí dne 16. 8. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 17. 8. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »