Soutěž o poukázku Contours

Soutěž byla ukončena dne 21. 2. 2016.
Výherkyně je: Karolína Martincová Nováková.

Soutěžte s námi celý víkend!

Milé dámy, jak jste na tom se sportem? Chodíte cvičit pravidelně, sportujete s rodinou či samy? Napište nám o tom. Pro jednu z vás máme měsíční poukázku do dámského fitka Contours.

Mohlo by vás zajímat:

Členky Klubu pevného zdraví mohou u partnera Contours využít slevu na:

• týdenní členství zdarma (na první návštěvu je potřeba se objednat)
  • slevu 10 % na 3měsíční členství (navíc získáte speciální tréninkový plán na doma)
  • slevu 15 % na 6měsíční a 12měsíční členství.

Od VZP můžete získat finanční příspěvek až 500 korun na váš oblíbený sport.

Soutěž trvá od 19. 2. 2016 do 21. 2. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 21. 2. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 22. 2. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »