Soutěž o poukázku na workshop od partnera STOB

Soutěž byla ukončena dne 7. 3. 2016.
Výherci jsou: Jana Volejníková, Miroslav Holý,
Kamila Hobzová
.

Chcete žít zdravě, ale nejste si jisti, zda jíte opravdu správně? Chcete zjistit, jak byste se měli stravovat?  Vyhrajte voucher v hodnotě 1 490 korun na workshop od partnera STOB a naučte se sestavit svůj vyvážený jídelníček.

Jak na to?

1. Sdílej 2. Dej like 3. Napiš koment: „Chci jíst zdravě“
V pondělí 7. 3. 2016 vylosujeme jednoho z vás!

Víte, že…?

Členové Klubu pevného zdraví mohou u partnera STOB využít 10% slevu  na:

Od VZP můžete získat finanční příspěvek až 500 korun na sestavení jídelníčku od praktického lékaře, obezitologa nebo diabetologa pro snížení nadváhy a obezity.

Soutěž trvá od 2. 3. 2016 do 6. 3. 2016.

Komentář „Chci jíst zdravě“ zašlete pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící 1. sdílí daný soutěžní post 2. dá like soutěžnímu postu 3. napíše koment: „Chci jíst zdravě“ pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
  3. Soutěž končí dne 6. 3. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 7. 3. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »