Soutěž o poukázku od Eiffel optic

Soutěž byla ukončena dne 20. 3. 2016.
Výhercem je Michal Puš.

Chcete vidět lépe? Na dálku, na slunci nebo na Facebook? J Napište nám alespoň tři produkty, na které můžete využít 10% slevu u partnera KPZ Eiffel optic.

V pondělí 21. 3. 2016 vylosujeme jednoho z vás!

Soutěž trvá od 15. 3. 2016 do 20. 3. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 20. 3. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 21. 3. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »