Soutěž o produkty Mamavis

Soutěž byla ukončena dne: 13. 9. 2018
Výherci jsou: Lucie Králová, Barbora Balažová, Kateřina Dostálová

Opět Vám přinášíme soutěž o oblíbené produkty Mamavis, které vznikly na základě zábalů pana Vincenze Priessnitze.

Stačí, když dáte like a do komentáře a správně odpovíte na soutěžní otázku, která zní: Z jaké země pochází výrobky Mamavis?

Zítra vylosujeme tři z vás, kteří se budou moct těšit na dárky od Mamavis.

Soutěž probíhá dne 13. 9. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 13. 9. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 13. 9. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 14. 5. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o poukázky na nákup zboží značky LITEX

Soutěž byla ukončena dne: 25. 1. 2019  Výherci jsou: Ingrid Hanusová, Jana Fejtová, Kateřina Soukupová Pojďme si v těchto mrazivých dnech zlepšit náladu soutěží o poukázky na nákup zboží značky LITEX, a to 1× v hodnotě

4. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 20. 12. 2018  Výherci jsou: Pepa Válek (dětské chrániče od VZP) , Jaroslava Skokanová (láhev na vodu Adidas od společnosti Lion sport), Jitka Kopuletá (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Adélka