Soutěž o rakytníkový krém od TEREZIA COMPANY

Partner Klubu pevného zdraví TEREZIA COMPANY nenabízí jen doplňky stravy, ale také kosmetické přípravky na bázi přírodních ingrediencí.

Vy dnes můžete s námi soutěžit o rakytníkový denní a noční krém LARI, stačí jen, když dáte like a odpovíte do komentáře, co je pro Vás důležité při výběru kosmetiky.

Ve čtvrtek 09. 08. 2018 do 16 hod. vybereme 1 šťastlivce!

Soutěž probíhá dne 08. 08.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 08. 08. 2018

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 08. 08. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 09. 08. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž od VZPoura úrazům

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3x dárkové balíčky od našeho programu VZPoura úrazům. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Soutěž o sportovní batoh od VZP

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o sportovní batoh od VZP. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete odpověď na soutěžní pokračování »

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Soutěž byla ukončena dne: 19. 7. 2018 Výhercem je: Ivo Pallich. Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.