Soutěž o selfie tyč a krokoměr

Soutěž byla ukončena dne: 17. 5. 2018
Výherci jsou: Magdalena Koubova, Markéta Koukalová, Tereza Rybecká

Víte, kolik kroků denně ujdete? A věděli jste, že je třeba denně ujít 6 000 kroků, abyste udělali něco pro své zdraví?

Soutěžte s námi o balíček, ve kterém můžete získat krokoměr, láhev, selfie tyč a další věci, které na svých procházkách určitě využijete.

Stačí, když dáte like  a do komentáře nám napíšete tip na výlet, kam nejraději vyrážíte na procházky.

Zítra vylosujeme tři výherce, kteří získají balíček od VZP.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž pro naše budoucí maminky

Tentokrát tu máme soutěž pro budoucí maminky od partnerů našeho klubu KPZ Terezia Company, Babysense a Detoa. V této soutěži bychom chtěli odměnit nastávající a zároveň pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant. Stačí, když dáte LIKE a do pokračování »

Soutěž o produkty Mamavis

Opět Vám přinášíme soutěž o oblíbené produkty Mamavis, které vznikly na základě zábalů pana Vincenze Priessnitze. Stačí, když dáte like a do komentáře a pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.