Soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean a 2x plyšáka Sparkly

Soutěž byla ukončena dne: 30. 10. 2018
Výherci jsou: Adéla Žohová, Marcela Dolejská, Julie Langerová

Soutěž probíhá 30. 10. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ 30. 10. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 30. 10. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 31. 10. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 25. 10. 2018  Výherci jsou: Jana Čížková, Jitka Vošmerová, Míla Pleskač Máme tu pro vás další soutěž, pokračování »

Soutěž pro naše budoucí maminky

Soutěž byla ukončena dne: 11. 10. 2018  Výherci jsou: Kateřina Svobodová, Kateřina Jindřichová, Karin Kováčová Tentokrát tu máme soutěž pro budoucí pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.