Soutěž o sportovní balíček od VZP

Soutěž byla ukončena dne 17. 8. 2017.
Výherci jsou:  Kateřina Pavlásková, Jan Pešek, Lenka Domča Zdražilová a Iveta Matějů

Máme tu pro vás další SOUTĚŽ!
Otázka zní: Kde najdete seznam partnerů Klubu pevného zdraví?

a) v telefonním seznamu, b) na pobočkách VZP ČR a webu KPZ, c) v knihovně.

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
V pátek 18. 8. vylosujeme 5 výherců, kteří získají sportovní balíček od VZP.

Soutěž probíhá dne 17. 8. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 17. 8. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 17. 8. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 18. 8. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o dárkový balíček

Soutěž byla ukončena dne 21. 9. 2017. Výherci jsou:Veronika Žáčková Hájková, Zuzka Uhrová a Karla Lierová. Ve čtvrtek je mezinárodní den Alzheimerovy choroby. pokračování »

Soutěž o dobrodružné knihy

Soutěž byla ukončena dne 7. 9. 2017. Výherci jsou:Andrea Horká, Jana Vetterová, Zdeněk Zavoral,  Aneta Hartmannová,  Ivana Křenová a Jiří Klemeš. Taky mají pokračování »

Soutěž o sportovní balíček od VZP

Soutěž byla ukončena dne 24. 8. 2017. Výherci jsou: Hana Maturová, Eva Kozlíková, Lída Benešová, Lukas Jandura a Petra Šmídová. Pro velký úspěch tu pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.